HOOFD SPONSOREN

Vacatures

Op dit moment is de SVHS op zoek naar nieuwe vrijwilligers:


Merchandiseverkoop
Voor en na de thuiswedstrijden verkoopt de SVHS merchandise van Helmond Sport. Dit gebeurd vanuit onze vast stand naast het stadion. De SVHS is hier voor op zoek naar extra hulp. Dit houd in, de verkoopkraam halen en opbouwen voor de wedstrijd. Tevens het afbreken en weg brengen van de kraam na de wedstrijd. Eventueel kan men ook helpen bij de verkoop van merchandise.
 

 
Lijkt het je leuk om de SVHS te helpen met een van deze taken. Laat het ons dan weten. Neem dan contact op met een van onze bestuur of commissieleden. Je kan ook mailen naar info@supportersvereniginghelmondsport.nl

 

Welkom bij SV Helmond Sport

Welkom op de website van de supportersvereniging Helmond Sport

Laatste Tweets

Helmond Sport Facebook