HELMOND – De supportersvereniging Helmond Sport  (SVHS) is per 24 april 2015 de officiële eigenaar van het oude Helmond Sport logo. Het welbekende logo heeft tot op heden nog aanzienlijk veel draagvlak onder zowel oude als nieuwe supporters.

Waarom de SVHS het logo geregistreerd heeft is duidelijk: “Het oude logo hoort volwaardig bij Helmond Sport en zijn supporters. De geschiedenis van onze club mogen we nooit vergeten en het oude logo is daar het perfecte voorbeeld van. Om te voorkomen dat er iemand mee aan de haal ging vond de SVHS het slim om het logo aan de supportersvereniging en indirect dus aan Helmond Sport te binden”, aldus Erik van Kilsdonk, de voorzitter van de Supportersvereniging.

Op dit moment wordt het oude logo vooral gebruikt op kleding en merchandising die supporters dragen als verwijzing naar de oude tijd. Dit kan wat ons betreft ook zo blijven. “Het oude logo is van alle Helmond Sport supporters en in overleg met de SVHS mag het oude logo ook gebruikt worden.

  

Voor meer informatie over dit persbericht kunt u contact opnemen met Erik van Kilsdonk , 06-20300651 (voorzitter SVHS).

Tweets!

SVHS Facebook!!
Powered by Joomla!®. Designed by: hosting company cheapest linux reseller hosting Valid XHTML and CSS.