Op zaterdag 18 juli staat de jaarlijkse Open Dag op het programma (toegang is gratis)! Er voor het hele gezin vanaf 13.00 uur van alles te zien en te beleven rondom het Lavans Stadion. Zo staan er springkussens, kraampjes en kun je deelnemen aan diverse stadiontours.

 

Uiteraard is de Supportersvereniging Helmond Sport ook aanwezig!

Ook zijn er 3 Helmondse DJ's die zullen zorgen voor extra sfeer!

Dit zijn:
13.00 14.00 uur:
DJ Bowyer / Bram Mulder

14.00 15.00 uur:
NERD / David Stockx + Robert van de Laarschot

15.00 16.00 uur:
DJ The M / Martijn vd Heijden

Om 16.00 uur wordt er afgetrapt voor de oefenwedstrijd Helmond Sport - Dagenham & Redbridge FC.

 

Graag zien we jullie allemaal graag op de Open Dag van Helmond Sport!!

 

 

 

Update woensdag 15 juli:

Het Supporters Home blijft door omstandigheden gesloten heeft de uitbater ons laten weten. Daarop heeft de SVHS contact gehad met Jeroen van Oosterhout, de uitbater van de Business Class, en heeft ons laten weten dat de bar op het plein van de Open Dag na de wedstrijd geopend blijft. Zodoende kunnen supporters alsnog een bietje drinken.

Tweets!

SVHS Facebook!!Uw bedrijfslogo hier?

Powered by Joomla!®. Designed by: hosting company cheapest linux reseller hosting Valid XHTML and CSS.