Verzoek geen rook of vuurwerk meer te gebruiken

Geplaatst: Maandag 24 augustus 2015

Beste supporter, 

Zoals bekend is, is er tijdens de wedstrijd Helmond Sport – MVV Maastricht diverse malen gebruik gemaakt van rookpotten. Hierdoor is het verzoek van Helmond Sport gekomen of wij, als SVHS, hier ook aandacht aan willen geven. De SVHS kan begrijpen dat rook een bepaalde sfeer met zich meebrengt, echter is dit wel verboden door de KNVB. Het gebruik van rook en of vuurwerk kan er voor zorgen dat Helmond Sport flinke boetes moet betalen. Dat geld kan Helmond Sport beter ergens anders voor gebruiken. Daarom bij deze het verzoek om geen rook of vuurwerk meer te gebruiken in of om het stadion.

Sportieve groet, 

SVHS

Tweets!

SVHS Facebook!!Uw bedrijfslogo hier?

Powered by Joomla!®. Designed by: hosting company cheapest linux reseller hosting Valid XHTML and CSS.